Szkolenie: TWINNING dla początkujących. Wymagania konkursu i zasady przygotowania wniosku projektowego

2019.06.19

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum Programów Badawczych UE zapraszają na szkolenie poświęcone nadchodzącemu konkursowi WIDESPREAD-05-2020: TWINNING. Celem szkolenia będzie przedstawienie uczestnikom ogólnych zasad instrumentu Twinning oraz zapoznanie ich ze strukturą i oceną wniosku projektowego. 

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jakie wymagania formalne muszą spełniać konsorcja składające wnioski oraz jakie są oczekiwania Komisji Europejskiej w stosunku do tegorocznych projektów. Podczas szkolenia zostanie omówiona struktura wniosku projektowego (części ExcellenceImpact i Implementation) ze szczególnym uwzględnieniem tzw. dobrych praktyk i najczęściej popełnianych błędów. Szkolenie poprowadzą eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE oraz Regionalnego Punktu Kontaktowego Centrum.

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do osób i zespołów, które wcześniej nie składały wniosków projektowych w konkursach Twinning. Szkolenie na poziomie zaawansowanym dla osób i zespołów projektowych, które mają doświadczenie w aplikowaniu do instrumentu Twinning, planowane jest na wrzesień 2019r.

Link:
http://www.kpk.gov.pl/?event=szkolenie-twinning-dla-poczatkujacych-wymagania-konkursu-i-zasady-przygotowania-wniosku-projektowego
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Rodzaj wydarzenia:
Szkolenie, Warsztaty
Organizator:
Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej

Wróć