Szkolenia: „Przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów w Programu LIFE 2018"

2018.05.17

NFOŚiGW w maju zaprasza na serię bezpłatnych szkoleń dotyczących tworzenia projektów oraz  aplikowania o środki w ramach Programu LIFE, w naborze 2018. Eksperci przedstawią zasady tworzenia fiszek koncepcyjnych (concept note) i składania wniosków w tegorocznym naborze. Wyjaśnią również wszystkie etapy tworzenia wniosku, przedstawią tegoroczne zmiany oraz omówią zasady oceny wniosków przez Komisję Europejską. W trakcie szkoleń będzie również możliwość rezerwacji konsultacji indywidualnych, planowanych w drugiej połowie maja br.  

Trwają zapisy na szkolenia, które odbędą się dla poszczególnych obszarów priorytetowych w terminach:

1.2. Przyroda i Różnorodność biologiczna

(aktywna ochrona przyrody)
17 maja 2018 r. (czwartek)

1.3. Zarządzanie i informacja w zakresie środowiska

(kampanie i projekty informacyjne)
18 maja 2018 r. (piątek)
Ze względu na zbieżność tematyczną na szkolenie to zaproszeni są również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych Zarządzanie i informacja w zakresie klimatu (2.3)
 

Szkolenia rozpoczną się o godz. 10.00 w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, ul. Konstruktorska 3a, sala 102. Organizator zapewnia wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia dokonać można jedynie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Link:
http://www.nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,1226,szkolenia-przygotowanie-wnioskow-o-dofinansowanie-projektow-w-programu-life-2018.html
Miasto:
Warszawa
Rodzaj wydarzenia:
Szkolenie
Organizator:
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOSiGW)

Wróć