Szybka Ścieżka – urządzenia grzewcze: szkolenie online

2020.03.24

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie Szybka Ścieżka dedykowanym branży urządzeń grzewczych Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na praktyczne szkolenie online. Szkolenie odbędzie się 30 marca 2020 r. o godz. 10.00 na kanale NCBRnews w portalu YouTube. Rejestracja jest bezpłatna i odbywa się za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego TUTAJ.

Podczas szkolenia online będzie można uzyskać najważniejsze informacje dotyczące możliwości aplikowania w konkursie Szybka Ścieżka. Prowadzący szkolenie pracownicy NCBR szczegółowo wytłumaczą, czym jest projekt B+R i jakie są jego oczekiwane rezultaty. W harmonogramie szkolenia zaplanowano również przedstawienie dobrych praktyk i wskazówek dotyczących wypełniania wniosku orazomówienie najczęściej popełnianych przez wnioskodawców błędów.

Partnerem transmisji online szkolenia jest Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości (FPPP), będąca fundacją skarbu Państwa). Fundacja dla zarejestrowanych uczestników szkolenia przygotuje też pakiet kontaktów do potencjalnych partnerów mogących być wsparciem przy wdrażaniu innowacji, które będą efektem planowanych prac B+R. Zadaniem FPPP jest bowiem wspieranie transformacji polskich przedsiębiorstw w kierunku przemysłu 4.0.

Szybka Ścieżka – urządzenia grzewcze Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach tzw. Szybkiej Ścieżki zamierza wesprzeć innowacje w obszarze urządzeń grzewczych. Nabór wniosków zakończy się już 30 kwietnia 2020 r. Konkurs dedykowany jest firmom, a także konsorcjom przedsiębiorstw lub przedsiębiorstw i jednostek naukowych. Budżet konkursu wynosi 200 mln zł.

Niezbędne informacje nt. konkursu znajdują się na stronie NCBR.

 

https://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/szybka-sciezka-urzadzenia-grzewcze-szkolenie-online-61941/

Źródło: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Wróć